Értékesítési Asszisztens

Feladatok:

  • Nemzetközi láncokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása:
    – Listázási lapok, logisztikai adatlapok kitöltése, elküldése.
    – Promóciós visszaigazolások kezelése, nyomon követése
    – Számla reklamációk ellenőrzése, egyeztetése a társosztályokkal
  • Forgalmi riportok készítése, heti és havi rendszerességgel
  • Prezentációk készítése
  • Termék minták kiküldése, kezelése
  • Részvétel a heti értékesítési megbeszélésen
  • Felelős a hatályos minőségbiztosítási és környezet-menedzsment rendszerek által megszabott, a munkakörhöz tartozó feladatokért és folyamatokért

Elvárás:

  • minimum középfokú végzettség, érettségi
  • magas szintű pontosság, precizitás és csapatmunka
  • felhasználói szintű Excel és Power Point ismeret

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit Mi kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Jól megközelíthető, igényes munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: 1133 Budapest, Váci út 76. (Capital Square Irodaház)

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, várjuk magyar vagy angol nyelvű önéletrajzát a karrier@bonbonetti.hu email címen.

A Bonbonetti

Több mint 140 éves szaktudással a hátunk mögött ismerjük az emberek ízlését és igényeit, hiszen már 3 generáció óta készítjük a csokoládét.

Tovább
  International Food Standard (IFS)
Version 6. April 2014
Product Scope 6: Confectionary