Logisztikai Asszisztens

Munkatársat keresünk

munkakörbe.

Feladatok:

  • szállítások szervezése, kapcsolattartás a szállítmányozó cégekkel,
  • export/import szállítások vámkezelésével kapcsolatos adminisztráció,
  • kapcsolattartás a raktárral,
  • készletfigyelés,
  • szállításhoz beérkezett fuvarszámlák ellenőrzése és ezzel kapcsolatos adminisztráció,
  • logisztikai folyamatok adminisztratív támogatása.

 Elvárásaink:

  • minimum középfokú végzettség, érettségi
  • minőség orientált látásmód
  • pontosság
  • jó szervezőkészség
  • világos kommunikáció
  • csapatjátékos attitűd
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • önállóság, megbízhatóság

Szükséges tapasztalat:

  • 2-3 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben

Szükséges nyelvtudás:

  • kommunikációképes, aktív angol nyelvtudás (szóban, írásban egyaránt)

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát bérigénye megjelölésével, a karrier@bonobonetti.hu mail címre.

A Bonbonetti

Több mint 140 éves szaktudással a hátunk mögött ismerjük az emberek ízlését és igényeit, hiszen már 3 generáció óta készítjük a csokoládét.

Tovább
  International Food Standard (IFS)
Version 6. April 2014
Product Scope 6: Confectionary