Minőségügyi vezető

Fő feladatok:

  • a minőségügyi osztály vezetése, költségvetésének elkészítése és nyomon követése
  • biztosítja a megfelelő minőségellenőrzést az alap és csomagoló anyagok, félkész termékek, végtermékek tekintetében a cég termékei vonatkozásában
  • biztosítja, hogy a szervezet Minőségügyi rendszere megfeleljen a vevőknek, belső szabályoknak, az ISO 9001, HACCP, IFS, és más végrehajtott QA/FS rendszereknek, a GMP-nek és más szabályozó rendszereknek.
  • külső és belső auditok támogatása és azok eredményének elemzése
  • vevői/fogyasztói panaszok kivizsgálása, szükség esetén kifejleszti a javító intézkedéseket
  • hatóságokkal való együttműködés koordinálása minőségügy és FS területén
  • központ támogatása új beszállítók értékelésével
  • biztosítja az új termékek időbeli értékelését annak érdekében, hogy megfeleljenek a helyi és vállalati szabványoknak

Elvárások:

  • 5 év tapasztalat minőségbiztosításban vagy 1 év hasonló munkakörben
  • releváns egyetemi végzettség
  • magabiztos angolnyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office felhasználószintű ismerete
  • csapatmunka
  • tárgyalási készség
  • pontosság

Munkavégzés helye: 1097 Budapest, Vágóhíd utca 20

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, küldje angol és magyar nyelvű önéletrajzát a karrier@bonbonetti.hu email címre, a bérigénye megjelölésével.

A Bonbonetti

Több mint 140 éves szaktudással a hátunk mögött ismerjük az emberek ízlését és igényeit, hiszen már 3 generáció óta készítjük a csokoládét.

Tovább
  International Food Standard (IFS)
Version 6. April 2014
Product Scope 6: Confectionary