MINTAVEVŐ (megváltozott munkaképességű)

Legfontosabb feladatai:

  • beérkező rakomány (nyersanyag, csomagolóanyag) beazonosítása
  • mintavételhez kapcsolódó dokumentációs és adminisztrációs feladatok ellátása
  • mintavételhez szükséges eszközök tisztítása, mosogatása
  • a rakomány tisztaságának ellenőrzése mintavétellel (mikrobiológiai)

Elvárásaink:

  • önálló munkavégzés
  • pontosság, precizitás
  • nem igényel nyelvtudást
  • fizikai képesség, önálló munkavégzés
  • monotónia tűrés

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • vegyésztechnikusi, analitikusi végzettség

Amit mi kínálunk:

  • betanított munka
  • azonnali kezdés
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • könnyű megközelíthetőség

Lokáció: 1097 Budapest, Vágóhíd utca 20.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel a kívánalmaknak, önéletrajzát bérigénye megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: karrier@bonbonetti.hu

A Bonbonetti

Több mint 140 éves szaktudással a hátunk mögött ismerjük az emberek ízlését és igényeit, hiszen már 3 generáció óta készítjük a csokoládét.

Tovább
  International Food Standard (IFS)
Version 6. April 2014
Product Scope 6: Confectionary