Operátor (Betanított munka)

Legfontosabb feladatai:

  • a kezelendő gyártó- vagy csomagológépek működésének elsajátítása
  • az adott gépek önálló kezelése a kiadott gépkezelési utasítás szerint
  • megelőző karbantartási feladatok
  • a műszak végén a gép megfelelő (üzem közbeni vagy kikapcsolt) állapotban történő átadása
  • a géphez esetlegesen még beosztott kisegítő dolgozó(k) irányítása, a vonatkozó technológiai szabályok betartása
  • a kiadott takarítási munkák elvégzése a takarítási útmutató szerint

Elvárásaink:

  • többműszakos munkarend vállalása
  • megfelelő egészségi állapot (tüdőszűrő lelet és negatív széklet vizsgálat)
  • állóképesség
  • önálló munkavégzés
  • pontosság, precizitás

Előny:

  • élelmiszeripari / gyógyszeripari/vegyipari vállalatnál szerzett munkatapasztalat

Amit mi kínálunk:

  • azonnali kezdés
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • könnyű megközelíthetőség

Lokáció: 1097 Budapest, Vágóhíd utca 20.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel a kívánalmaknak, önéletrajzát bérigénye megjelölésével és a képzettséget igazoló bizonyítványokkal az alábbi e-mail címre várjuk: karrier@bonbonetti.hu.

A Bonbonetti

Több mint 140 éves szaktudással a hátunk mögött ismerjük az emberek ízlését és igényeit, hiszen már 3 generáció óta készítjük a csokoládét.

Tovább
  International Food Standard (IFS)
Version 6. April 2014
Product Scope 6: Confectionary