Operátor (műszaki végzettséggel)

Munkatársat keresünk három műszakba, műszaki végzettséggel az alábbi munkakörbe:

Operátor

Legfontosabb feladatai:

  • üzemi munka a különböző édesipari gyártó- és csomagológépeken,
  • az adott gépek önálló kezelése a kiadott gépkezelési utasítás szerint,
  • kisebb javítási és beállítási munkálatok elvégzése meghibásodás esetén,
  • megelőző karbantartási feladatok,
  • a műszak végén a gép megfelelő (üzem közbeni vagy kikapcsolt) állapotban történő átadása,
  • iránymutatás a géphez beosztott kisegítő dolgozó(k) részére,
  • a technológiai szabályok betartása és betartatása,
  • géptakarítási munkák elvégzése a takarítási útmutató szerint.

Műszakkezdés:

  • 6.00-14.00
  • 14.00-22.00
  • 22.00-6.00

Elvárásaink:

  • középfokú műszaki végzettség (gépész, mechanikai műszerész, műszerész),
  • önálló munkavégzés,
  • pontosság, precizitás,
  • stressztűrő képesség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel a kívánalmaknak, önéletrajzát bérigénye megjelölésével és a képzettséget igazoló bizonyítványokkal az alábbi e-mail címre várjuk: karrier@bonbonetti.hu

A Bonbonetti

Több mint 140 éves szaktudással a hátunk mögött ismerjük az emberek ízlését és igényeit, hiszen már 3 generáció óta készítjük a csokoládét.

Tovább
  International Food Standard (IFS)
Version 6. April 2014
Product Scope 6: Confectionary