Pénzügyi elemző/Könyvelő

A Bonbonetti Choco Kft. új munkatársat keres Pénzügyi elemző / Könyvelő munkakörbe, az alábbi feltételekkel.

Legfontosabb feladatai:

  • Havi konszolidált riportok elkészítése (eredmény kimutatás, cash-flow, mérleg) a cégcsoport és a menedzsment követelményeivel összhangban
  • Pénzügyi eredményének elemzése
  • Költségvetési folyamat kezelése és nyomon követése
  • Együttműködés a könyveléssel (a főkönyv áttekintése)
  • Eseti elemzések elkészítése külön kérés alapján
  • Együttműködés a központ pénzügyi részlegével (Roshen)
  • Együttműködés más szervezeti egységekkel a vezetőség számára szükséges jelentések készítése érdekében

 Elvárásaink:

  • Legalább 1 év pénzügyi elemző tapasztalat
  • Könyvelési tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • magabiztos angol nyelvtudás és Excel ismeret
  • határidők pontos betartása
  • precizitás

 Amit mi kínálunk:

  • azonnali kezdés
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • könnyű megközelíthetőség

Munkavégzés helye: 1097 Budapest, Vágóhíd utca 20.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, angol nyelvű önéletrajzát, bérigénye megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: karrier@bonbonetti.hu

A Bonbonetti

Több mint 140 éves szaktudással a hátunk mögött ismerjük az emberek ízlését és igényeit, hiszen már 3 generáció óta készítjük a csokoládét.

Tovább
  International Food Standard (IFS)
Version 6. April 2014
Product Scope 6: Confectionary