Pénzügyi elemző/Könyvelő

A Bonbonetti Choco Kft.-nél Magyarország egyik legnagyobb édesipari termékeket gyártó cégénél az egyik legismertebb és legsikeresebb magyar márkákkal dolgozunk. Termékeink, mint a tibi csoki, Francia drazsé, Cherry Queen vagy Duna kavics már régóta vásárlóink kedvencei és több tíz évet átívelő történelmük van hazánkban. Budapesti gyárunkban jelenleg 130 fővel biztosítjuk termékeink magas minőségét, hogy hazai és külföldi fogyasztóink is elégedettek lehessenek.

Csapatunk bővítése céljából keresünk új munkavállalót az említett pozícióba.

Legfontosabb feladatai:

  • Havi konszolidált riportok elkészítése (eredmény kimutatás, cash-flow, mérleg) a cégcsoport és a menedzsment követelményeivel összhangban
  • Pénzügyi eredményének elemzése
  • Költségvetési folyamat kezelése és nyomon követése
  • Együttműködés a könyveléssel (a főkönyv áttekintése)
  • Eseti elemzések elkészítése külön kérés alapján
  • Együttműködés a központ pénzügyi részlegével (Roshen)
  • Együttműködés más szervezeti egységekkel a vezetőség számára szükséges jelentések készítése érdekében

 Elvárásaink:

  • Legalább 2 év pénzügyi elemző tapasztalat
  • Könyvelési tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • magabiztos angol nyelvtudás és Excel ismeret
  • határidők pontos betartása
  • precizitás

 Amit mi kínálunk:

  • azonnali kezdés
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • könnyű megközelíthetőség

Munkavégzés helye: 1097 Budapest, Vágóhíd utca 20.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, angol nyelvű önéletrajzát, bérigénye megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: karrier@bonbonetti.hu

A Bonbonetti

Több mint 140 éves szaktudással a hátunk mögött ismerjük az emberek ízlését és igényeit, hiszen már 3 generáció óta készítjük a csokoládét.

Tovább
  International Food Standard (IFS)
Version 6. April 2014
Product Scope 6: Confectionary