Raktáros

A Bonbonetti Choco Kft.-nél Magyarország egyik legnagyobb édesipari termékeket gyártó cégénél az egyik legismertebb és legsikeresebb magyar márkákkal dolgozunk. Termékeink, mint a tibi csoki, Francia drazsé, Cherry Queen vagy Duna kavics már régóta vásárlóink kedvencei és több tíz évet átívelő történelmük van hazánkban. Budapesti gyárunkban jelenleg 130 fővel biztosítjuk termékeink magas minőségét, hogy hazai és külföldi fogyasztóink is elégedettek lehessenek.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, a karrier@bonbonetti.hu email címen lehetséges.

Az új munkatársat az alábbi feltételekkel keressük:

Feladatok:

  • 95%-ban nehéz fizikai munka – kézi anyagmozgatás a raktárban, valamint a raktárból a gyártórészre
  • 5%-ban – gyártáshoz sürgősen szükséges hiányzó alapanyagok szállítása a gyár területére céges gépjárművel (munkaidőben)

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • jó fizikai erőnlét
  • energikusság
  • kiváló egészségügyi állapot (tüdőszűrő és székletvizsgálat szükséges, amihez a beutalót mi biztosítjuk)

Amit kínálunk:

  • bejelentett munkavégzés, határozatlan idejű szerződéssel
  • teljes munkaidős foglalkoztatás (Hétfő-Péntek; 06:00 – 14:00 vagy 07:00-15:00)
  • fizikai bónusz és cafeteria juttatás
  • heti gyümölcsnap
  • támogató csapat

A Bonbonetti

Több mint 140 éves szaktudással a hátunk mögött ismerjük az emberek ízlését és igényeit, hiszen már 3 generáció óta készítjük a csokoládét.

Tovább
  International Food Standard (IFS)
Version 6. April 2014
Product Scope 6: Confectionary