Technológus

A Bonbonetti Choco Kft.-nél Magyarország egyik legnagyobb édesipari termékeket gyártó cégénél az egyik legismertebb és legsikeresebb magyar márkákkal dolgozunk. Termékeink, mint a tibi csoki, Francia drazsé, Cherry Queen vagy Duna kavics már régóta vásárlóink kedvencei és több tíz évet átívelő történelmük van hazánkban. Budapesti gyárunkban jelenleg 130 fővel biztosítjuk termékeink magas minőségét, hogy hazai és külföldi fogyasztóink is elégedettek lehessenek.

Csapatunk bővítése céljából keresünk új munkavállalót az említett pozícióba.

Legfontosabb feladatai:

  • előírt gyártási folyamatok, gyártási specifikációk, anyagnormák gyártórészleg általi betartásának felügyelete
  • munkautasítások, technológiai utasítások elkészítése és betartásuknak ellenőrzése
  • üzemi paraméterek nyomon követése, elemzése, értékelése
  • a napi működés során keletkező dokumentumok rendszerezése, a visszakereshetőség biztosítása
  • a dolgozók oktatásának előkészítése, az oktatások megtartása, a termelésben részt vevő dolgozók közvetlen betanítása
  • társosztályok által kifejlesztett receptúrák alapján termékminták elkészítése, érzékszervi vizsgálatok lefolytatása és kiértékelése
  • felmerülő problémák megoldása.

Elvárásaink:

  • Élelmiszermérnöki, vagy a pozícióval releváns felsőfokú vagy egyetemi végzettség
  • 0-2 év munkatapasztalat
  • műszaki beállítottság
  • Haladó szintű Excel ismeret (elemzések, kimutatások készítése)
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Amit mi kínálunk:

  • azonnali kezdés
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • könnyű megközelíthetőség
  • cafeteria, gyümölcsnapok

Munkavégzés helye: 1097 Budapest, Vágóhíd utca 20.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát, bérigénye megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: karrier@bonbonetti.hu

A Bonbonetti

Több mint 140 éves szaktudással a hátunk mögött ismerjük az emberek ízlését és igényeit, hiszen már 3 generáció óta készítjük a csokoládét.

Tovább
  International Food Standard (IFS)
Version 6. April 2014
Product Scope 6: Confectionary