Területi képviselő

Feladatok:

  • a vállalat ügyfeleinek látogatása adott túraterv alapján
  • a vállalat termékei számára a bolti elérhetőség és láthatóság biztosítása
  • a bolti készletek partnerekkel közösen történő menedzselése
  • rendelési ajánlatok összeállítása, részvétel az árurendelés megvalósulásában
  • a terület értékesítési tervének teljesítése
  • közreműködés árubemutatók szervezésében és megvalósításában
  • polcszervizesekkel való kapcsolattartás és együttműködés
  • promóciók és az ezekhez tartozó kihelyezések végrehajtásának biztosítása és ellenőrzése
  • termékek minőségi, illetve lejárati problémáinak jelzése, kezelése

Elvárt tapasztalat és személyiség:

  • minimum 1-3 év FMCG területen szerzett területi képviselői gyakorlat
  • középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány – és annak aktív használata
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs és tárgyalókészség
  • terhelhetőség
  • eredményorientáltság
  • önállóság, megbízhatóság
  • határozott, magabiztos fellépés
  • jó szervezőkészség, proaktivitás

Előnyt jelent, de NEM elvárás:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Céges autó
  • Tablet
  • Kihívást jelentő feladatok, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Rugalmas munkavégzési hely – Pest megye és Budapest területén

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését és megfelel a feltételeknek, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát bérigénye megjelölésével, a karrier@bonbonetti.hu mail címre.

A Bonbonetti

Több mint 140 éves szaktudással a hátunk mögött ismerjük az emberek ízlését és igényeit, hiszen már 3 generáció óta készítjük a csokoládét.

Tovább
  International Food Standard (IFS)
Version 6. April 2014
Product Scope 6: Confectionary