Területi képviselő

A Bonbonetti Kft. munkatársakat keres az alábbi munkakörbe Területi képviselő Budapest belváros és déli terület, Érd, Tököl, Dunaharaszti lefedettségre.

Feladatok:

  • a vállalat ügyfeleinek látogatása adott túraterv alapján,
  • a vállalat termékei számára a bolti elérhetőség és láthatóság biztosítása,
  • a bolti készletek partnerekkel közösen történő menedzselése,
  • rendelési ajánlatok összeállítása, részvétel az árurendelés megvalósulásában,
  • a terület értékesítési tervének teljesítése,
  • közreműködés árubemutatók szervezésében és megvalósításában,
  • polcszervizesekkel való kapcsolattartás és együttműködés
  • promóciók és az ezekhez tartozó kihelyezések végrehajtásának biztosítása és ellenőrzése
  • termékek minőségi, illetve lejárati problémáinak jelzése, kezelése

Elvárásaink:

  • középfokú végzettség,
  • FMCG területen szerzett területi képviselői gyakorlat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • jó kommunikációs készség, magabiztos fellépés
  • terhelhetőség,
  • eredményorientáltság,
  • tárgyalókészség.

Szükséges tapasztalat:

  • minimum 1-3 év szakmai tapasztalat

Előny, de nem elvárás:

  • Magabiztos angol nyelvtudás

Amit mi kínálunk:

  • céges autó
  • tablet és telefon
  • kihívást jelentő feladatok, fejlődési lehetőség
  • biztos háttér

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely – Budapest belváros és déli terület, valamint Érd, Tököl, Dunaharaszti

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését és megfelel a feltételeknek, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát bérigénye megjelölésével, a karrier@bonbonetti.hu mail címre.

A Bonbonetti

Több mint 140 éves szaktudással a hátunk mögött ismerjük az emberek ízlését és igényeit, hiszen már 3 generáció óta készítjük a csokoládét.

Tovább
  International Food Standard (IFS)
Version 6. April 2014
Product Scope 6: Confectionary