Vezető Operátor (Műszaki ismerettel)

A Bonbonetti Choco Kft. új munkatársakat keres Vezető Operátor munkakörbe, az alábbi feltételekkel.

Legfontosabb feladatai:

  • a félkész- és késztermékek minőségi és technológiai előírásoknak megfelelő gyártása, csomagolása
  • termelő- és csomagológépek működésének elsajátítása, önálló kezelése
  • a műszak végén a gép megfelelő állapotban történő átadása
  • a szakképzettségével végezhető műszaki, javítási, karbantartási munkák elvégzése
  • tervszerű megelőző karbantartásban való részvétel műszaki felügyelettel és irányítással a rendelkezésre bocsátott szerszámokkal
  • a kiadott takarítási munkák elvégzése a takarítási útmutató szerint

Elvárásaink:

  • tapasztalat hasonló munkakörben
  • műszaki szakirányú végzettség vagy az élelmiszeriparban szerzett gyakorlat
  • többműszakos munkarend vállalása (06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-18:00)
  • megfelelő egészségi állapot (tüdőszűrő lelet és negatív széklet vizsgálat)
  • állóképesség
  • önálló munkavégzés
  • pontosság, precizitás

Amit mi kínálunk:

  • azonnali kezdés
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • könnyű megközelíthetőség
  • alapbéren felül: 7% fizikai bónusz, jelenléti cafeteria (nettó 15 000 Ft)
  • túlóra lehetőség a szezon során (május-október)

Munkavégzés helye: 1097 Budapest, Vágóhíd utca 20.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát, bérigénye megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: karrier@bonbonetti.hu

A Bonbonetti

Több mint 140 éves szaktudással a hátunk mögött ismerjük az emberek ízlését és igényeit, hiszen már 3 generáció óta készítjük a csokoládét.

Tovább
  International Food Standard (IFS)
Version 6. April 2014
Product Scope 6: Confectionary